YENİDOĞU OKULLARI > HABERLER-DUYURULAR > Yenidoğu Eğitim Kurumları Yeni Dönem Hazırlık Çalışmalarına Yönetici Çalıştayı İle Başladı

HABERLER - DUYURULAR

Yenidoğu Eğitim Kurumları Yeni Dönem Hazırlık Çalışmalarına Yönetici Çalıştayı İle Başladı

30 Temmuz 2018

Yenidoğu Eğitim Kurumları Yeni Dönem Hazırlık Çalışmalarına Yönetici Çalıştayı İle Başladı

Yenidoğu Okulları Bahçeşehir Vaditepe Kampüsünde 30 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında devam edecek olan çalıştayda yönetici yeterliliğini hakim kılmak ve kurum içi oryantasyonu sağlamak hedefleniyor.

Çalıştayın ilk gününde açılış konuşmasını gerçekleştiren Kampüs Koordinatörü Bahaddin KOÇ, beş gün boyunca devam edecek olan Yönetici Çalıştayı programı hakkında bilgilendirme yaparak; yönetim süreçlerinde başarılı olabilmenin yöntemlerine dair bilgilendirmede bulundu.

İlk gün dört oturum şeklinde gerçekleştirilen çalıştayın ikinci oturumunda farklı kampüslerde görev alan eğitimcilerin tanışması ve birbirlerini daha yakından tanımaları amacıyla düzenlenen etkinlik ile devam etti.

Üçüncü oturumda ise; Genel Müdür Yardımcısı Erdeniz YILDIRIM, Okullar Direktörü Abdullah AKSU ve Kampüs Koordinatörü Bahaddin KOÇ‘un katılımlarıyla “Bir Sorun Yok Mu?” paneli gerçekleştirildi. Panel içerisinde özellikle; Farkındalık, Temiz Bilgi, Kurumsal Ciddiyet, Yazılı Kültür, Güven Ortamı, Öğrenme Odaklı Felsefe başlıklarına değinildi.

Son oturumda ise panelde konuşulan başlıkların katılımcı eğitimciler tarafından değerlendirilmesi üzerine soru – cevap yapıldı.

Çalıştay 3 Ağustos'a kadar devam edecek.

BİZE
ULAŞIN