BAŞAKŞEHİR KAMPÜSÜ > HABERLER-DUYURULAR > SAĞLIK ELDE BAŞLAR: HAND WASHING DAY

HABERLER - DUYURULAR

SAĞLIK ELDE BAŞLAR: HAND WASHING DAY

18 Ekim 2018

Her yıl geleneksel olarak öğrencilerimizin İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak ve sağlığımız için el yıkamanın önemine dikkat çekmek için düzenlediğimiz Hand Washing Day etkinliklerimizde İlkokul öğrencilerimiz bir araya geldiler.

Hand Washing Day etkinlikleri kapsamında öğrencilerimiz el yıkamanın önemini hatırlamak amacıyla tüm hafta boyunca düzenlediğimiz etkinliklere katıldılar. El yıkamaya aynı zamanda temizlik ve hijyen kavramlarının önemine dikkat çekilen etkinliklerde öğrencilerimiz, suyu doğru ve israf etmeden kullanma bilinciyle ellerini nasıl yıkamaları gerektiğini öğrendiler. Minik elleriyle beyaz tişörtlere çizdikleri mikrop resimleriyle öğrencilerimiz sanatsal yeteneklerini sergilediler. Etkinliklerin sonunda konferans salonunda bir araya gelen öğrencilerimiz arkadaşlarının el yıkama etkinlikleri çerçevesinde hazırladıkları şarkı ve drama çalışmalarını keyifle seyrettiler.

Öğrencilerimiz Hand Washing Day etkinlikleri sayesinde sağlık için temizliğin önemini kavrayarak, eğlenceli ve öğretici bir etkinliği daha tamamladılar.

BİZE
ULAŞIN