BAŞAKŞEHİR KAMPÜSÜ > HABERLER-DUYURULAR > İngiltere Yaz Kampı ve Dil Okulu Programımız Sona Erdi

HABERLER - DUYURULAR

İngiltere Yaz Kampı ve Dil Okulu Programımız Sona Erdi

06 Ağustos 2019

“Yenidoğu Okulları İngiltere Yaz Kampı ve Dil Okulu Programımız” 16 günlük bir eğitimin ardından İngiltere’nin Leicester kentinde sona erdi.

Ortaokul ve lise öğrencilerimiz, farklı uluslardan gelen öğrencilerin katılımı ile Londra’nın yaklaşık 100 km kuzeyinde bulunan Leicester Üniversitesi Kampüsünde 40 saatlik dil eğitimini başarıyla tamamlayarak proje sunumlarını yaptılar ve sertifikalarını almaya hak kazandılar. Dil gelişimlerine büyük bir katkıda bulunan öğrencilerimiz, eğlenceli aktivitelerle donatılmış dil eğitimi almanın yanı sıra, aynı zamanda beden eğitimi öğretmenimiz tarafından planlanan sportif aktivitelerle de eğlenerek öğrenmenin hazzını yaşadılar. Kurs bitiminde 3 günlük Londra gezisiyle Londra’yı keşfeden öğrencilerimiz; şehrin en ünlü binalarını, müzelerini ve gezi yerlerini ziyaret ettiler. Londra dahil şehrin önemli noktaları olan; Leicester, Oxford, Stratford Upon Avon, Alton Towers ve Warwick Castle’ı gezme imkânı yakaladılar.

Başlangıç meridyeni ve Chelsea stadını da gezmeyi ihmal etmeyen öğrencilerimiz unutulmaz hatıralar ve tecrübeler ile ülkemize döndüler.  

 

BİZE
ULAŞIN