YENİDOĞU OKULLARI> ETKİNLİK TAKVİMİ

ETKİNLİK TAKVİMİ

18 Mart’tan 15 Temmuz’a: Öpülesi Ellere Vefa

Yenidoğu Okulları 18 Mart Çanakkale Deniz Savaşları 103. yıldönümü anma etkinlikleri kapsamında Dede / Nine – Torun Buluşmalarının bu yıl üçüncüsünü düzenliyor.

Kadim Kültür’ümüzün mimarları aile büyüklerimize, tarihimizin en büyük zaferlerinden birini anarak vefa duygumuzu sunma niyetiyle gerçekleştireceğimiz bu etkinlikte aile büyüklerimiz torunları ile keyifli bir gün geçiriyor.

Başakşehir’in mülkî amirlerinin de katılım sağlayacağı etkinlikte, İlçe Kaymakamı Sn. Kazım Tekin, Belediye Başkanı Sn. Yasin Kartoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Ramazan Yılmaz birer konuşma yapacak. İlçe Müftüsü Sn. Remzi Pehlivan’ın duası ile sona erecek programda Babaanneler, Dedeler, Büyükanneler ve Büyükbabalar torunlarıyla kahvaltı ikramının ardından resim sergisini ziyaret edecekler, kitap fuarını gezecekler, hatıra fotoğrafları çektirecekler.

Dünümüzün bilgisine sahip olmadan yarınımızı inşa edemeyeceğinin bilincinde olan Yenidoğu’lu öğrenciler, günün sonunda büyüklerine teşekkür sertifikaları verecekler…

BİZE
ULAŞIN